Про Нас

Ми хочемо бачити Вас більш заможними та процвітаючими, тому пропонуємо лише найкраще насіння, добрива та матеріали краплинного зрошення!!!

ТОВ «Ларк Сідз Україна»

Компанія заснована в жовтні 2008 року. Молода енергійна команда висококваліфікованих професіоналів, які завжди готові запропонувати найбільш інноваційні, раціональні та ефективні рішення для агробізнесу.

На ринку України компанія пропонує асортимент високоякісного насіння овочевих культур провідних світових фірм-виробників насіння таких як Lark Seeds International (США), Heinz Seed (США), HM Clause (США), ZKI (Угорщина). А також широкий асортимент водорозчинних добрив одного із світових лідерів – компанії Haifa Chemicals (Ізраїль).


Родзинки асортименту

Родзинками асортименту для України ми вважаємо томати селекції Heinz Seed, кукурудзи від Lark Seeds International та огірки угорської компанії ZKI.

Всі запропоновані нами гібриди томатів відзначаються насиченим яскраво-червоним кольором, високим вмістом сухих речовин та високим потенціалом урожайності – більше 120 т/га. Також пріоритетом селекції на сьогоднішній день є стійкість та толерантність до хвороб. Саме тому консервні заводи та виробники томатної пасти по всьому світі віддають перевагу гібридам селекції Heinz Seed.


Гібриди суперсолодкої кукурудзи

Запропоновані нами гібриди суперсолодкої кукурудзи селекції Lark Seeds International відрізняються високим вмістом цукрів та надзвичайними смаковими якостями. Ми можемо з впевненістю стверджувати, що на сьогоднішній день наші гібриди є найсолодші та найсмачніші!