Добрива

Загальна інформація

Ми хочемо бачити Вас більш заможними та процвітаючими, тому пропонуємо лише найкраще насіння, добрива та матеріали краплинного зрошення!!!

«Хайфа Кемікалз» – це багатонаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Ізраїлі, є провідним в світі постачальником нітрату калію, спеціалізованих поживних речовин для рослин та промислових хімікатів. Відома своїми новаторськими рішеннями, компанія “Хайфа Кемікалз” чудово пристосована до тенденцій ринку і відповідає потребам споживачів. Будучи стабільною та відомою компанією, «Хайфа Кемікалз» пропонує бездоганну продукцію, рішення й послуги, які відповідають вимогам і побажанням замовника. Міжнародний характер діяльності компанії «Хайфа Кемікалз» дозволяє їй підтримувати тісний зв’язок з клієнтами і кінцевими виробниками з різних країн світу.


Перша в світі компанія, яка почала виробництво водорозчинних добрив (1966 рік).


Компанія бачить своєю основною метою розробку ефективних рішень для фермерів з різних країн світу з урахуванням їх вимог і особливостей їх життєвого устрою. Даний підхід в поєднанні з глибокими знаннями ринків є запорукою їх успіху.

Новаторські прагнення у всіх сферах своєї діяльності спонукають компанію вести пошук та впроваджувати нові ефективні рішення, які б ідеально відповідали зростаючим потребам постійно мінливого світу.

Водорозчинні добрива від компанії «Хайфа Кемікалз», які наша компанія ТОВ «ЛАРК СІДЗ УКРАЇНА»  пропонує на ринку України, постачаються під торговою маркою Poly-Feed.

Poly-Feed – серія повністю розчинних в воді добрив, які розроблені для повного забезпечення рослин макро-мікро елементами живлення на протязі всього вегетаційного періоду. Широкий вибір формул і склад дозволяють задовольнити потреби польових та овочевих культур, плодових дерев і квітів в будь-якому середовищі вирощування. Продукти серії Poly-Feed дають фермерам можливість забезпечити свої рослинні культури необхідними поживними речовинами, відповідно до змінних по мірі росту рослин потреб, шляхом кореневого та позакореневого (листового) підживлення. Ці методи внесення добрив забезпечують максимальну ефективність споживання поживних речовин та оптимальний ріст і розвиток рослини, а також мінімальне забруднення ґрунту, води та повітря. 

Особливі переваги продуктів Poly-Feed:

 • Повністю розчиняються у воді, безпечні для використання з усіма системами зрошення та обприскування
 • Містять виключно елементи живлення рослин
 • Не містять хлоридів, натрій та інших шкідливих домішок
 • Виготовлені з високоякісних інгредієнтів
 • Збагачені великою кількістю мікроелементів у хелатній формі.

Продукти Poly-Feed, які наша компанія пропонує на ринку України:

 • Poly-Feed GG – добриво для тепличних культур, для ґрунтового та безґрунтового  вирощування, для кореневого підживлення (краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення
 • Poly-Feed Drip – Добриво для кореневого підживлення (краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення
 • Poly-Feed Foliar – Добриво для позакореневого (листового) підживлення та кореневого підживлення (краплинне зрошення)

Також пропонуємо продукти :

 • Haifa MKP (монокалійфосфат) – добриво для кореневого (краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення
 • Multi-NPK (калійна селітра збагачена фосфором) – добриво для кореневого(краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення, збагачене фосфором. В основі добрива лежить нітрат калію.
 • Multi-K (калійна селітра) – добриво для кореневого (краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення.
 • Haifa SOP (сульфат калію)- добриво для кореневого (краплинне зрошення) та позакореневого (листового) підживлення. Має дуже низький сольовий індекс (46).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ.

 • Під час вегетації культури не слід нехтувати позакореневим (листовим) підживленням. Застосовуючи позакореневе підживлення, Ви підвищуєте стійкість рослини до стресових умов, підвищуєте вміст цукрів у плодах, покращуєте транспортабельність і підвищуєте вихід товарної продукції. Добрива серії Poly-Feed Foliar містять в своїй структурі абьювант.
 • Для краплинного зрошення та позакореневого (листового) підживлення використовуються всі види добрив
 • Дані добрива можуть застосовуватись в бакових сумішах з усіма препаратами, окрім Мідь вмісних і які містять Кальцій. 
 • Добриво Haifa SOP – також не рекомендується застосовувати з сечовиною.
 • Водорозчинні добрива від компанії «Хайфа Кемікалз» понижують рН робочого розчину, подовжують дію препарату з яким вони використовуються в баковій суміші.