Добрива

Haifa SOP 0-0-51+45SO3

Ми хочемо бачити Вас більш заможними та процвітаючими, тому пропонуємо лише найкраще насіння, добрива та матеріали краплинного зрошення!!!

Haifa SOP 0-0-51+45SO3Сульфат калію (кристалічний) - повністю водорозчинне добриво

  • Він поєднує калій і сірку, дві поживні елементи які необхідні для росту рослин. Haifa SOP є рекомендованим джерелом калію, де потрібно знижувати рН ґрунту, коли потрібна сірка або коли Азотні норми застосування повинні бути обмежені (наприклад, наприкінці сезону).
  • Забезпечення концентрованого живлення, доступного для споживання рослиною. Це підвищує стійкість рослин до посухи, морозів, комах та хвороб, покращуючи врожай та якість. Haifa SOP допомагає отримати більш високу харчову цінність сільськогосподарських культур, покращити смак та зовнішній вигляд, а також покращити придатність для транспортування та зберігання. Haifa SOP – кристалічний продукт, швидко розчиняється, добре розчинний і практично не містить хлориду.
  • Haifa SOP з його дуже низьким індексом солі (46) є рекомендованим джерело калію, коли існує ризик засоленості грунтів та в інтенсивних системах вирощування, і те, і інше при вирощуванні в закритому та відкритому грунті.

Упаковка

  • 25 кг.

Використання

  • Для кореневого та позакореневого (листового) підживлення

 

Водорозчинний Калій (K2O), % Водорозчинний Калій (K), % SO3, % S, % pH
51 42.3 45 18 2.48