Суперранній високотехнологічний гібрид кабачка – ТЕРЕНУМ F1

З 15 травня в Дніпровській області, зауважте, не південь України, розпочали збір кабачка  Теренум F1, вирощеного через розсаду в плівкових укриттях.  Цього року весна не тішить нас погодними умовами, і ті овочівники, кого не злякали додаткові витрати у вигляді плівки і агроволокна, можуть розраховувати на досить приємні ціни на ранню продукцію кабачка.

Кабачок, як культура, має походження з Мексики і тому рослина досить теплолюбива  і добре переносить посуху.  При сприятливих умовах скоростиглий і високорентабельний продукт.

Кабачата смажать, варять, фарширують і отримують дієтичні страви, які легко засвоюються і просто смачні і незамінні, особливо у весняно-літній період, коли на ринку не спостерігається особлива різноманітність овочів.

Технологія вирощування кабачків нескладна, хоча є деякі тонкощі вирощування, які дозволять отримувати високі врожаї гарної якості.  Фахівці нашої компанії з радістю розкриють секрети вирощування.

Якщо ми вже заговорили про ранні кабачки, то наша компанія рада запропонувати для вирощування на суперранню продукцію високотехнологічний гібрид Теренум F1.


Даний гібрид підходить для вирощування як у відкритому ґрунті, так і під плівковими укриттями.  Має відмінну стійкість до стресів і, що зараз дуже важливо, мультивірусну стійкість. Форма плодів ідеально циліндрична і апетитне салатове забарвлення – є основним критерієм для ринку свіжої продукції.  А головна його перевага – це надзвичайно високий стабільний урожай.