Підбираємо кращі гібриди томатів

Наша компанія  займає одне з провідних місць на ринку промислових томатів. Адже саме у нас наявний широкий асортимент насіння томатів для різних цілей: для переробки та свіжого ринку. Ви запитаєте: чому на сьогодні на ринку України саме продукти цієї компанії є одними з найкращих? Відповідь очевидна: завдяки стійкості до хвороб, високій урожайності, легкій технології вирощування та підвищеній адаптивній здатності. Чимало важливим є й такий факт, що наші гібриди мають гарний вигляд і, в першу чергу, високий вміст сухих речовин.

Компанія «Ларк Сідз Україна», маючи великий асортимент томатів для різного виробника та для різних цілей, звичайно ж не зупиняється на досягнутому. Саме тому ми невпинно працюємо для впровадження нових гібридів томатів на ринок України, які допоможуть аграріям ефективно використовувати власні ресурси.  

При зустрічах з фермерами наші менеджери завжди запитують їх: які ж саме вимоги до томатів вони висувають та яким властивостям надають перевагу? Вивчивши всі побажання, компанія  «Ларк Сідз Україна» протягом трьох останніх років заклала велику кількість гібридів томатів для випробувань по всій території України. В результаті чого було обрано три нових конкурентоспроможних  гібрида. Цікаво, що один з них має красивий вигляд і яскравий колір. В середині другого гібриду – високий вміст  ликопену, що забезпечує особливий малиновий колір м’якоті томату. Що стосується третього, то тут, на перший план виходять його високий вміст сухих речовин (брікс >6).

Чекайте на нові гібриди томатів у 2020 році!


Володимир Дубінчак

Менеджер Ларк Сідз Україна